Jačanje kapaciteta Saveza SUMSI

Uz institucionalnu podršku Nacionalne zaklade za jačanje civilnog društva Savez SUMSI je za svoje članice organizirao trening jačanja kapaciteta.

Od 12. do 14.10. u domu Crvenog križa na Sljemenu Savez SUMSI održao je trening jačanja kapaciteta za svoje članice. Treningom jačanja kapaciteta htjeli smo osnažiti predstavnike/ce članica edukacijom o razvijanju učinkovitog i dobrog upravljanja, optimalnom korištenju ljudskih i financijskih resursa, uspješnim strategijama, alatima te specifičnim vještinama i taktikama potrebnim za izgradnju kapaciteta NGO-a, s fokusom na prijenos vještina i znanja između organizacija.
Trening su vodile Jana Dusper i Darija Jeger, a osim predstavnika/ca Saveza SUMSI sudjelovali/e su predstavnici/e Udruge Zamisli, Udruge Senzacija, Udruge Poticaj te Udruge Čujem, Vjerujem, Vidim preko online aplikacije.

• Avenija Marina Držića 71a
  • 10000 Zagreb, Hrvatska